דלג לתוכן הראשי

מכנס קצר פרנץ' טרי

  • מק"ט : 1164
  • מחיר: 160
    מחיר מבצע: 150
  • אפשרויות:
    בחר מידה:
אזל המלאי עבור /


תיאור:

מכנס קצר ספורט\קז'ואל מבד פרנץ' טרי מנומר בצבע כחול ללא כיסיםזמן אספקה ותנאי רכישה:

. משלוחים
7.1 כתובת למשלוח
7.1.1 בחירת הכתובת בביתכם או כתובת חלופית
על מנת להקל עליכם, תוכלו להקים חשבון ב www.ktd.co.il בו תוכלו לשמור את הכתובת המועדפת עליכם. בכך תחסכו זמן ותימנעו מטרחה של מילוי טפסים פעם נוספת בהזדמנות הבאה שתבצעו הזמנה אצלנו.
במידה ותהיו מעוניינים לשלוח את הסחורה לכתובת חלופית, תוכלו לציין זאת בטופס ההזמנה כאשר תתקדם לקופה. כתובת זו יכולה להיות כתובת עסק או מגורים.
7.2 עלויות משלוח רגילות
7.2.1 החברה מבססת את עלויות המשלוחים על עלויות הנגבות ממנה על-ידי נותני השירות. עלויות אלה יועברו וישולמו במלואן על ידי הלקוח, אלא אם נמסר אחרת.
רוב ההזמנות מסופקות תוך 14 עד 21 ימי עבודה. עם זאת, לעיתים אנו נתקלים בקשיים של זמינות. בנסיבות הללו, האספקה יכולה לארוך עד 45 ימי עבודה. במידה ולא נוכל לספק את ההזמנה תוך 45 ימי עבודה, ניידע אתכם באמצעות דואר אלקטרוני.
במקרה בו לא יעלה בידינו ליצור קשר עמכם לשם תיאום האספקה, לא נחויב לספק את המוצר תוך 45 ימי עבודה מיום אישור ההזמנה.
עלויות המשלוח נקובות בצורה פשוטה לפי גובה סכום ההזמנה שלכם. חיוב המשלוח יתבצע פעם אחת עבור כל הזמנה.
יום עבודה יספר מיום למחרת ההזמנה.
ימי העבודה הם בימים א-ה לא כולל ערבי חג ולא כולל יום ו'.
7.2.2 עלויות המשלוח המעודכנות, לפי הזמנה (נכון ל-1 לדצמבר 2020) הן:
רוב המשלוחים נשלחים בדואר ישראל לכן עלויות וזמני המשלוח כפופים למחירי דואר ישראל וזמני עבודה של דואר ישראל.
משלוחים ניתן להזמין בדרכים חלופיות עם יצירת קשר ישיר וסיכום דרכי המשלוח עם בית העסק KTD
- עלות הובלה רגילה – 39 ש"ח
- עלות הובלת אקספרס - 49 ש"ח
7.3 עלויות משלוח וטיפול משתנות
המוצרים יארזו באופן שיהיה המתאים ביותר למוצרים המוזמנים וזאת לפי שיקול דעתה הבלעדית של החברה. הלקוח יחויב בעלויות הנובעות מצרכי אריזה מיוחדים ו/או ממשקל האריזה ו/או יתר נפח שהם תוצאה של אריזה מיוחד.

8. תוספת להזמנה
8.1 במידה והלקוח מעוניין להוסיף מוצר להזמנה, יש לפנות טלפונית לשירות הלקוחות במספר
052-2062052 -או לשלוח דוא"ל לכתובת innanep2020@gmail.com לצורך ההוספה.
8.2 לא יחול שינוי בדמי הטיפול והמשלוח, במידה ותוספת ההזמנה תגיע בטרם יציאת המשלוח.

מדיניות החזרת מוצרים:

החזרות וביטולים
9.1 החזרת מוצרים תתבצע רק באישור ובתיאום מראש עם החברה, בכפוף ובהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.
9.2 הלקוח יודיע טלפונית לחברה בתוך 7 יום מיום קבלת המוצר על רצונו לבטל את העסקה, למספר:
052-2062052.
9.3 הלקוח יחזיר את המוצר שקיבל באריזתו המקורית, על כל חלקיה וסימניה, כשהמוצר והאריזה שלמים וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם כלשהם במצבם כפי שקיבל אותם, לחברה, ו/או למי שהחברה תורה ללקוח להחזירם, וזאת בתוך 5 ימים מיום הודעתו. מוצרים אשר פורקו ו/או נעשה בהם שימוש, לא יוכלו להיות מוחזרים.
9.4 כל הפריטים יוחזרו בתוספת החשבונית המקורית. מוצרים ללא חשבונית לא יתקבלו.
9.5 דמי הובלת המוצר חזרה למחסני החברה הם באחריות הלקוח. הלקוח אחראי לכל עלות כספית נוספת עבור משלוח המוצרים המוחזרים. במקרה בו ניתן ללקוח שירות נוסף הנדרש עבור המוצר כמו כיוון, התאמה וכל פעולה אחרת ספציפית למוצר, יחויב הלקוח בעלויות אלה והחזרת המוצר לא תזכה אותו בעלויות אלה. במקרים בהם קיימות עלויות נוספות כגון: מיסים, דמי תווך, דמי הובלה ומשלוח ליעדים אחרים בארץ, לא יוחזרו ללקוח עלויות אלה.
9.6 במקרה של ביטול רכישה ו/או החזרת מוצר, תחזיר החברה ללקוח את התמורה ששילם, בניכוי עלות דמי הובלת המוצר, ודמי טיפול בגובה 5% מערך המוצר או 100 ₪, הנמוך מבין השניים, גם במקרה והלקוח לא שילם עבור המשלוח ו/או שמחיר המשלוח המוצהר באתר היה "חינם" ו/או "אפס ₪".

9.7 במקרה וההזמנה בוטלה וטרם תחילת העבודה ו\או נקנו חומרי גלם, תחזיר החברה ללקוח את התמורה ששילם במלואה.
9.8 בשאלות נוספות בנוגע לביטולים או החזרות או מקרים נוספים שלא פורטו לעיל ניתן לפנות טלפונית לשירות הלקוחות במספר 052-2062052-או לשלוח דוא"ל לכתובת: innanep2020@gmail.com

תגובות:


. כללי
1.1 השימוש באתר ו/או בתכניו ו/או בשירותים המוצעים בו, כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן והכוללים את מדיניות הפרטיות ("מדיניות הפרטיות"). תנאים אלה מהווים הסכם מחייב בין המשתמש לבין האתר. ביצוע פעולה כלשהי באתר מהווה הצהרה על הבנת תוכנו, קבלת התנאים המופעים והסכמה כי לא תהיה למשתמש ו/או למי מטעמו טענה ו/או תביעה כנגד מפעילי / בעלי האתר ו/או למי מטעמם במישרין ו/או בעקיפין בגין פעולה שביצע באתר.
1.2 בתקנון זה תהא למונחים הבאים המשמעות המפורטת לצידם:
1.2.1 פעולה/שימוש- גלישה באתר וביצוע רכישת או הזמנת מוצרים ו/או שירותים המוצעים באתר ו/או שימוש בשירותיו השונים בהתאם להוראות תקנון זה.
1.2.2 משתמש- אדם ו/או גוף אשר נכנסו לאתר "KTD".
1.2.3 לקוח- אדם ו/או גוף הגולש באתר ומבצע פעולת קניה לרכישת מוצר ו/או מוצרים בחנות.
1.2.4 קניה ו/או רכישה – קנית מוצר בחנות בהתאם להוראות תקנון זה.
1.2.5 התמונות באתר להמחשה בלבד.
1.2.6 העסק - מפעילי/בעלי האתר www.ktd.co.il KTD
1.3 החברה תהא זכאית לשנות את הוראות תקנון זה מעת לעת לפי שיקול דעתה. התקנון המחייב יהיה זה אשר יפורסם באתר במועד המכירה.
1.4 הסכם זה פונה לגברים ונשים כאחד וניסוחו בלשון זכר נובע מטעמי נוחות בלבד.
פרטי בית העסק הם:
KTD , כתובת –לוי אשכול 4 קרית מוצקין,טלפון 052-2062052 ,מייל innanep2020@gmail.com
2. תנאים לשימוש באתר
2.1 לקוח המבצע פעולה באתר חייב לעמוד בכל התנאים וההתחייבויות המפורטים להלן.
2.1.1 אדם שגילו מעל 18 שנים, בעל תעודת זהות ישראלית.
2.1.2 בעל כרטיס אשראי תקף של חברת כרטיסי אשראי הפועלת בישראל, ושהונפק בישראל.
2.1.3 בעל כתובת ותא דואר אלקטרוני, להלן דוא"ל , ברשת האינטרנט.
2.1.4 רשום באתר. ההרשמה לאתר מחייבת את קריאתו של תקנון זה עד תומו ובעיון. אם תנאי מתנאיו של תקנון זה אינם נראים למשתמש, הוא מתבקש שלא לעשות שימוש באתר.
2.1.5 ביצוע פעולות באתר יהיה בתום לב וללא שימוש במידע שהתקבל ללא אישור החברה, ושלא יהיה בו ניצול לרעה של טעויות כל שהן במערכות האתר ותיאורי המוצרים.
2.1.6 מתחייב בזאת שלא לבצע פעולה אשר מהותה חשיפת פרטי המשתמש שלו ופרטי כרטיס האשראי שלו בצורה כלשהי באתר.
2.1.7 המשתמש ו/או הלקוח מתחייב בזאת שלא לבצע פעולה שמהותה חשיפת פרטים כלשהם של משתמש אחר.
2.1.8 המשתמש ו/או הלקוח מתחייב לא לבצע פעולה שמהותה פגיעה באתר ו/או במפעיליו ו/או בבעליו ו/או בתוכנו והוא מקבל עליו את תקנון האתר ואת כל האמור בו.
2.1.9 הקלדת הנתונים על-ידי הלקוח כמוה כהתחייבות של הלקוח לרכוש את המוצר ולשלם לבעלי האתר את מחירו הנקוב באתר. הלקוח מתחייב לדאוג לכך כי חברת כרטיסי האשראי תעביר לחברה את הסכום בו התחייב הלקוח.
2.2 למידע על אבטחת הנתונים באתר יש לקרוא את "אבטחת נתונים".

3. חשבון חבר מועדון
3.1 לקוח העושה שימוש באתר חייב להירשם כחבר מועדון, ולפתוח חשבון משתמש.
3.2 המשתמש ו/או הלקוח הנו האחראי היחידי לשמירת סודיות פרטי חשבונו וסיסמתו, לשמירת גישה מוגבלת לחשבונו, והוא מסכים ומקבל אחריות לכל הפעילויות שיתבצעו ו/או מופיעות תחת החשבון שלו.
3.3 האתר, מפעיליו ובעליו שומרים לעצמם את הזכות לסרב לשרת בעל חשבון, להקפיא ו/או למחוק חשבון, להסיר או לערוך תוכן או לבטל הזמנה מחשבון ספציפי על פי שיקולים בלעדיים לאתר ולחברה.
3.4 חשבון החברות ישמש כאסמכתא מקובלת על הצדדים לביצוע פעולות על ידי המשתמש באתר.
3.5 לצורך ביצוע רכישה/פעולה יצטרך הלקוח להזין לאתר את כל הפרטים הנדרשים בחשבון ובפרטי התשלום.
3.6 על פי החוק במדינת ישראל הלקוח אינו חייב לספק פרטים אלה, אך בלעדיהם לא ניתן יהיה לבצע רכישת מוצרים/שירותים באתר.
3.7 בעצם ההרשמה למועדון, או הקניה באתר, מסכים הלקוח כי לא יהיו לו תביעות בעקבות תיקון מס` 40 בחוק התקשורת (בזק ושידורים) שנכנס לתוקפו ביום 1.12.08 והוא מאשר לבעלי האתר לשלוח לו מידע פרסומי אודות הנעשה באתר לחשבון הדוא"ל בעזרתו נרשם.
3.8 ניתן לבצע הסרה מרשימת הדיוור האמורה בסעיף הקודם בכל רגע, בצרופה הנמצאת ברשימת הדיוור.

4. איכות הנתונים
4.1 איכות נתוני הלקוח
4.1.1 האחריות המלאה והבלעדית לכל טעות בהקלדת נתונים על ידי הלקוח תחול עליו, והלקוח ישא בכל תוצאה העלולה לנבוע כתוצאה מטעות בהקלדת הנתונים. רישומי המחשב כפי שנקלטו ויופיעו באתר יהוו ראיה לכאורה לכך כי הנתונים המופיעים בהם הם הנתונים אשר הוקלדו על ידי הלקוח.
4.1.2 במקרה והלקוח טעה והזין נתונים שגויים בחשבונו, ובעקבות טעות זו בוצע משלוח כושל ללקוח, יחויב הלקוח בדמי המשלוח ובדמי הטיפול המהווים 5% מערך המוצר.
4.1.3 במקרה בו נתוני כתובת הלקוח לא היו מדויקים דיים, תוכל החברה, על-פי שיקול דעתה, לספק את המשלוח לנקודות איסוף מרכזית כגון סניף דואר ו/או חברות משלוחים. במקרים אלה הלקוח לא יהיה זכאי לפיצוי בגין שינוי סוג המשלוח.
4.2 איכות נתוני רכישה
באתר פועלות מערכות האוספות ושומרות את פרטי הפעולות אותן מבצע הלקוח. איסוף פרטים זה מאפשר לחברה לספק את המוצרים והשירותים, אשר בהם מעוניין הלקוח. הואיל והאתר אינו חסין לחלוטין מתקלות במערכותיו, יכול להיווצר מצב של תקלה בו לא יקלטו כל הפרטים. האתר לא יספק מוצרים שהוזמנו באם ההזמנה לא נקלטה במחשבי האתר, או שנקלטה באופן פגום ו/או חלקי, וזאת, גם אם מקור התקלה במחשבי האתר. באם לא הופיעה הודעת אישור על ההזמנה, הזמנת הלקוח לא נקלטה במחשבי האתר. במקרה זה יש לשלוח דוא"ל לכתובת: innanep2020@gmail.com , וזאת לצורך תיקון ההזמנה.
במצב תקלה, שבו לא ייקלטו פרטי הלקוח, תהיה החברה רשאית לא לספק לו את השירותים והמוצרים, וזאת ללא חובת הודעה ללקוח או פיצוי כלשהו.
4.3 איכות נתוני המוצרים והשירותים
4.3.1 תיאור המוצרים ומחירם הינם אלו המופיעים בכיתוב שבאתר בלבד, והתמונות המופיעות הינן להמחשה בלבד ואינן מחייבות. תתכן תהיה סטייה במידות הבגדים המותרת בחוק כמו כן עשויים להיות הבדלי צבעים .
4.3.2. המחירים המופיעים באתר הינם למכירה באתר בלבד (למעט במקרה המפורט בסעיף 5.6 בהמשך) וכוללים מע"מ.
4.3.3 במקרה ונפלה טעות בפרטי המוצרים ו/או השירותים כגון שם המוצר, תיאור המוצר, מחירו, תנאי התשלום, תמונת המוצר, נתוני היבואן/יצרן וכיו"ב, תהיה החברה רשאית לבטל את הפעולה/הרכישה. במקרה ביטול רכישה ו/או ביטול פעולה כל שהיא, על-ידי החברה, יזוכה הלקוח בכרטיס האשראי ע"י עובד החברה אשר ייצור קשר טלפוני עם הלקוח.
5. הזמנות מוצרים וביצוע רכישות
5.1 את כל ההזמנות ניתן לבצע בצורה מקוונת דרך האתר או בטלפון ב- 052-2062052. בביצוע הזמנה בצורה מקוונת תעברו תהליך רישום ותשלום מאובטחים ועד לנקודה בה תלחצו על `בצע רכישה` בדף הסופי של תהליך ההזמנה תוכלו להוסיף/לתקן/למחוק כל פריט שהכנסתם לסל שלכם.
5.2 עם סיום תהליך ההזמנה על-ידי הלקוח ורישומה במערכת, תופיע הודעה המציינת כי ההזמנה נקלטה במערכת ויישלח דואר אלקטרוני לאישור קבלת ההזמנה לכתובת הלקוח. הטיפול בהזמנה יחל לאחר קבלת אישור מהימנות הפרטים האישיים של המזמין ואישור חברת כרטיסי האשראי, אולם החיוב בפועל יתבצע ביום המשלוח.
5.3 פרטי הפעולה כמו שמופיעה ברישומי האתר, תהיה כהזמנה סופית ותהווה כעסקה ו/או כהזמנה בכתב ובחתימת הלקוח, למעט מקרה בו הלקוח מעדכן על שינוי בטרם יציאת המשלוח, עדכון כתובת משלוח יתבצע טלפונית , ניתן לשלוח את העדכון בדוא"ל או דרך טופס "צור קשר" באתר, אך חובת הלקוח היא לוודא את קבלת השינוי טלפונית. רישום פרטי פעולת ההזמנה יהיה קביל על הצדדים כפעולה מסחרית לכל דבר ועניין.
5.4 זמן הטיפול בהזמנה כפוף להימצאות המוצרים במלאי ו/או לפעולות כאלה 45 ימי עבודה מיום אישור ההזמנה, למעט מקרה בו הלקוח יעודכן אחרת.
5.5 באחריותו של הלקוח לדאוג כי יהיה זמין בכתובת האיסוף אותה ציין בפרטיו. כמו-כן, החברה לא תהייה אחראית על עיכובים במשלוח עקב חוסר תיאום עם השליחים.
5.6 אם כתוצאה מגורמים שאינם תלויים בחברה או שאין לחברה שליטה עליהם, לרבות ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל: תקלות מחשוב וטלפוניה ו/או פעולות איבה ו/או שביתות כלליות ו/או כח עליון ו/או סגר כגון קורונה ו/או תוספות מס ו/או הטלת תשלומי חובה בנוסף לאלה הידועים בעת המכירה ו/או כל כח עליון אחר, אשר יעכבו ו/או ימנעו את מכירת המוצרים ו/או את אספקתם ו/או ימנעו מהחברה לבצע כל התחייבות שעליה לקיים כלפי הקונה, תהיה החברה זכאית לבטל את הקנייה ולהחזיר ללקוח את כספו, אם שילם, על חשבון התמורה, מבלי שללקוח תהיה כל טענה ו/או תביעה כלפי החברה בגין ביטול המכירה.
5.7 החברה רשאית לבטל על דעתה עסקה אשר בה נמכרים מוצרים היכולים לשמש לדעתה לביצוע פשע כלשהו.

6. תשלום
6.1 אישור הפעולה של הלקוח באתר מותנה באישור מצד חברת כרטיסי האשראי שדרכה התחייב לבצע את הרכישה.
6.2 הונאת כרטיס אשראי היא בלתי חוקית ותוביל לתביעה בכל המקרים.
6.3 במידה ופריט כלשהו בהזמנה של הלקוח חסר במלאי, אנחנו ניצור קשר עם הלקוח על מנת להסביר את המצב ולאשר באם ירצה לבטל את ההזמנה או לבצע הזמנה חדשה עם פריטים הקיימים במלאי.
6.4 התשלום כולל את מחיר המוצרים ו/או השירותים ובתוספת הוצאות משלוח וטיפול כמפורט באתר. יודגש כי גם כאשר הכיתוב באתר הינו "משלוח חינם", מוטלת על החברה עלות משלוח אותה היא סופגת, למעט במקרה של ביטול עסקה ו/או השבה, שאז תחושב עלותו האמיתית של המשלוח.
6.5 הבעלות על הסחורה המוזמנת באתר תועבר ללקוח בעת האספקה וזאת רק בתנאי שהתקבל תשלום מלא עבור הסחורה.
6.6 לקוח המעוניין בפריסה לתשלומים יעשה זאת בטופס ההזמנה.
אבטחת מידע ומדיניות פרטיות
10.1 אנחנו מכבדים את הפרטיות של כל הגולשים המשתמשים באתר זה. מדיניות הפרטיות הזו מסבירה איזה מידע אנחנו אוספים מכם, כיצד אנחנו משתמשים בו וכיצד אתם יכולים לשלוט בשימוש שלנו במידע האישי שלכן. אנחנו נערוב לכך שכל המידע האישי המסופק נשמר בביטחה, בהתאם לחוק. אתר זה מכיל קישורים לאתרים אחרים. אנא היו מודעים לכך שאין אנו אחראים לשמירת הפרטיות של אתרים אלו. אנחנו מעודדים את המשתמשים שלנו לשים לב כאשר הם עוזבים את האתר שלנו ולקרוא את הצהרות הפרטיות של כל אתר שאוסף מידע אישי המאפשר זיהוי. הצהרת פרטיות זו תקפה למידע הנאסף על ידי אתר זה בלבד.
10.2 KTD היא בעליו הבלעדיים של המידע הנאסף באתר זה. אנחנו לא נמכור, נשתף, או נשכיר מידע זה לאחרים בדרכים שונות ממה שמפורט בהצהרה זו אלא אם כן נהיה זכאים או נדרש לעשות כן, או אם נאמין שפעולה כזאת הכרחית כדי להגן על זכויותינו, רכושינו, או ביטחונינו האישי ושל משתמשים אחרים של אתר זה. הפרטיות שלכם היא בחשיבות עליונה בעינינו, ואנחנו מבטיחים לא למסור לעולם את פרטיכם האישיים לחברה חיצונית לשם דיוור או מטרות שיווקיות ללא הסכמתכם המפורשת.
10.3 המידע שנאסף
ייתכן ונאסוף מכם את הנתונים הבאים:
10.3.1 מידע שתספקו לנו בעת פתיחת חשבון או שינוי פרטים. לדוגמא, שמכם, כתובת, כתובות שונות למשלוח, כתובת דואר אלקטרוני, מספרי טלפון, סיסמה, ופרטי כרטיס אשראי שיכולים לשמש בעת ביצוע הזמנה.
10.3.2 מידע שתספקו לנו בעת ביצוע הזמנה מקוונת או על ידי מילוי של טופס רישום מקוון שאנחנו יכולים לפרסם באתר. לדוגמא, שמכם, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת משלוח, ופרטי כרטיס אשראי שהם הכרחיים לטיפול בהזמנה.
10.3.3 מידע שתמסרו לנו באופן וולונטרי בדואר אלקטרוני או באמצעים אחרים.
10.3.4 מידע על המחשב שלכם, כולל, כאשר ישנה אפשרות, כתובת ה-IP שלכם, מערכת הפעלה וסוג הדפדפן.
10.3.5 מידע על השימוש שלכם באינטרנט שנאסף על ידי קובץ cookie המאוחסן בכונן הקשיח של המחשב שלכם.
10.4 תיקון/עדכון של מידע אישי
במידה ופרטי הזיהוי האישיים של משתמש משתנים (כמו למשל המיקוד שלכם), או במידה ומשתמש אינו מעוניין יותר בשירות שלנו, אנחנו נשתדל לספק דרך לתקן, לעדכן או להסיר את המידע האישי של אותו משתמש שסופק לנו. ניתן לשנות פרטים בקלות דרך `עדכון פרטים` בדף "החשבון שלי" או במשלוח דואר אלקטרוני לשירות לקוחות ל innanep2020@gmail.com.
10.5 צד שלישי הרשאי להשתמש במידע
ייתכן ונמסור את הנתונים שלכם לצד שלישי למטרות טיפול בתשלומי אשראי וטיפול בהזמנות שלכם.
ייתכן גם שנשתמש בנתונים שלכם או שנתיר לצד שלישי נבחר שימוש בנתונים שלכם כדי לספק לכם מידע על מוצרים או שירותים שעשויים לעניין אתכם או להועיל לכם, או כדי לנהל מחקר שיווקי.
10.6 הסכמתכם
במהלך ההזמנה המקוונת ו/או תהליך הרישום תינתן לכם האפשרות לסגת מהסכמתכם לבאים:
א. התקשרות אתכם להציע מוצרי קידום ושירותים; ו/או
ב. העברת מידע עליכם לידי צד שלישי שעשוי להציע לכם מוצרים או שירותים שהוא חושב שיכולים לעניין אתכם.
היכן שתיסגו מהסכמתכם להשתמש במידע האישי שלכם אנחנו נפסיק שימוש כזה באופן מיידי האפשרי לביצוע. אם אתם מעוניינים לחדול מלקבל הצעות קידום מכל צד שלישי שמסרנו לו מידע עליכם בהתאם למדיניות פרטיות זו, אנא צרו קשר עם חברה זו ישירות לפי ההליך שניתן על ידי חברה זו בהתקשרויות שלה אתכם.
10.7 אבטחה
10.7.1 אנחנו KTD מבינים כמה זה חשוב לשמור בביטחה כל מידע שאתם מספקים לנו. האתר שלנוwww.ktd.co.il ) ) שתמש כרגע בטכנולוגיית הצפנה ברמה גבוהה מסוג SSL, תוכנת האבטחה המתקדמת ביותר כיום לעסקאות מקוונות. מסיבה זאת אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאנחנו לוקחים ברצינות רבה את האבטחה של התשלום שלכם ושל פרטיכם האישיים. ייתכן ובעתיד נבצע שינויים אם נרגיש שאבטחה מוגברת תועיל לכם בעת שימוש באתר.
10.7.2 בעוד שכרגע אנחנו משתמשים בהצפנת SSL על מנת להגן על מידע מקוון רגיש, אנחנו גם מגינים על המידע שלכם כאשר הוא איננו מקוון. כל המידע שלכם, לא רק המידע הרגיש שהוזכר לעיל, מוגבל במשרדים שלנו. רק עובדים שזקוקים למידע כדי לבצע מטלה מסויימת (כמו למשל, נציג שירות לקוחות) מקבלים גישה למידע האישי שלכם. השרתים עליהם אנחנו מאחסנים את המידע האישי שלכם נשמרים בסביבה מאובטחת.
10.8תלונות
10.9.1 אם אתם מרגישים ש KTD אינה פועלת לפי מדיניות הפרטיות המפורסמת, ראשית צרו קשר עם שירות לקוחות בinnanep2020@gmail.com או בטלפון ב 052-2062052.
11. אחריות המוצרים.
11. האחריות למוצרים, לאספקתם, לאיכותם ולטיבם, חלה על KTD ובהתאם להוראות הטיפול בבגד שמצורפות אליהם. KTD לקח על עצמו את כל החובות המוטלות על "עוסק" על פי חוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981 והתקנות שהוצאו מכוחו. תמונות הבגדים המוצגות בחנות הן להמחשה בלבד ואינן מחייבות כלל את KTD . מובהר ומוסכם כי KTD ישתדל לעשות את מיטב יכולתו כדי להציג בפני המזמין תמונות מדויקות ככל האפשר. KTD אינו מתחייב להחזיק במלאי את כל הדגמים ו/או הבגדים שתמונותיהם מופיעות בחנות. בנוסף KTD עושה ככל יכולתו לוודא שהמידע והמוצג באתר, יהיה המידע השלם והמדויק ביותר אולם מובהר כי עלולים להופיע בו, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות ו KTD לא יישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או הקשורה אליהן. בשום נסיבות לא תחול על האתר ו/או מי מטעמו אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשיים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאתי, ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר ו/או המוצרים שנמכרו, בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש במוצר, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר, ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת, ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע להנהלת האתר ו/או מי מטעמם על האפשרות של דמי נזיקין כאמור. אם אינך שבע רצון מחלק כלשהו של האתר או מאחד מתנאי תקנון זה, אנא הודע לנו ואנו ונבחן את פנייתך בקפידה. האתר ו/או מי מטעמו לא ישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו עשית שימוש לשם ביצוע פעולה באתר. השירות באתר ניתן לשימוש כמו שהוא("AS IS") . לא תהיה לך כל טענה, תביעה ו/או דרישה כלפי האתר ו/או מי מטעמו בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכיך ולדרישותיך. באתר מתחייבים לעשות מאמצים למען שביעות רצונו של הלקוח ולאבטח את האתר ורמת השירות בו אך אינם מתחייבים שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ו/או יהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי האתר, נזקים, קלקולים, תקלות - לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר - אצל ספקי המשנה, ו/או מי מטעמם.

12. זכויות יוצרים, דין ושיפוט
כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושה של "קיי.טי.די" בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על הנתונים בחנות, לרבות רשימת הבגדים, תיאור ועיצוב הבגדים וכל פרט אחר הקשור להפעלת אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהחנות, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים עיצוב בגדים, תמונות הבגדים וכיוצא בזאת, בלא קבלת רשותה של החברה מראש ובכתב. אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים בבסיס הנתונים, ברשימת הבגדים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים בו, בלא קבלת הסכמתה של הנהלת החנות מראש ובכתב אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים לצורך הצגתם באתר או בשירות אחר כלשהו, בלא לקבל את הסכמתה של הנהלת החנות מראש ובכתב ובכפוף לתנאי אותה הסכמה, אם תינתן.ככל שיש סימני מסחר (לרבות תמונות, שרטוטים וכדומה) שנמסרו לפרסום על ידי החברות המציעות בגדים ושירותים למכירה בחנות, כי אז סימני המסחר הנם רכושן של אותן חברות ואין להשתמש בהם ללא הסכמתן.
כל התוכן המילולי, אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים בחנות, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם בחנות, הנם בבעלותם הבלעדית של החברה ובעלי החברה.
דין ושיפוט הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז חיפה בלבד.
שאלות ובירורים לבירורים ולשאלות במהלך הקנייה או לאחר הקניה ניתן לפנות אל מרכז ההזמנות של האתר, בשעות פעילותו, באמצעות הדואר האלקטרוני innanep2020@gmail.com: או באמצעות טלפונים המצוינים בעמוד "צור קשר" באתר בימים א'-ה' בין השעות 10:00 ל-13:00.